כלה לובשת שמלת כלה צנועה של ואדים מרגולין

שמלות כלה צנועות

אני מאמין ששמלת כלה צריכה לייצג נאמנה לא את ה”אני מאמין” שלי אלא את זה של הכלה. עבורי, שמלת כלה מוצלחת זו שמלה שתהיה יפה, כמובן, אבל גם כזאת שתהיה בעלת ערך מוסף מאוד משמעותי. כזאת שכאשר הכלה תלבש אותה, היא תרגיש בתוכה מאוד בנוח. הרגשה נוחה לא רק בגלל ששמלת הכלה יושבת באופן מושלם על הגוף אלא גם בגלל שהיא מתאימה לערכים שלה, לבית שבו היא גדלה. למקום שממנו היא מגיעה. אם את דתיה או מגיעה מבית דתי (או מסורתי) אשמח לעצב במיוחד בשבילך שמלה שמתאימה לסולם הערכים שלך. שמלה צנועה ברמה שתרגישי בנוח. יחד עם זאת, שמלה שתהיה גם יפה וחגיגית במידה הנכונה.

שמלת כלה מינימליסטית ויפה

יש כאלה שסבורות שרק שמלה גרנדיוזית או נפוחה תתאים לחתונה. אין שום בעיה לעצב שמלה מנופחת מאוד או כזאת שתיראה מאוד הדורה. יחד עם זאת, אני סבור כי לא כל אישה רוצה או צריכה ללבוש לחתונתה דווקא את הסוג הזה של השמלות. עבור נשים דתיות, עבור מסורתיות ובכלל, לנשים שמעדיפות מינימליזם, אפשר לעצב שמלה בדיוק בערכים הללו. שמלת כלה מינימליסטית שנעים להתבונן בה ונעים ללבוש אותה.

חשוב להבין כי אני, כמעצב שמלות מזה הרבה מאוד שנים, יודע כי את המינימליזם אפשר להביע בהרבה מאוד צורות. ושמלה בקו מינימליסטי שתתאים לכלה בעלת מבנה גוף מסוים לא כל כך תתאים לחברתה, שמבנה הגוף שלה אחר. זה עניין אחד לעצב שמלה מינימליסטית לבחורה צעירה בעלת מבנה גוף רזה וזה עניין אחר לעצב שמלה לבחורה בעלת מבנה גוף יותר מלא. כמובן שיש משמעות גם לגובהה של האישה, לתסרוקת שתותאם לחתונה אפילו לתכשיטים שאותה הכלה מתכוונת לענוד בחתונה שלה.

שמלות כלה מינימליסטיות

שמלות כלה לדתיות, הן מייצגות את הנשמה

יש משהו מאוד מיוחד בעיני, לעצב שמלה לאישה הדתייה. שמלות כלה לדתיות, הן במידה רבה מייצגות את הצד הפנימי. הן מייצגות את הנשמה. לא בכל יום קמה אישה מישראל ובונה בית. לא בכל יום מקיימים את הטקס הקדוש ומחפשים קייטרינג חלבי או בשרי. השמלה מייצגת את הטוהר הפנימי, את הכוונה להקים משפחה ובה בנים ובנות לתפארת. ילדים שיגדלו לתורה ולמעשים טובים. ילדים שיביאו נחת להוריהם ושמחה למחנכיהם. את כל הערכים ואת כל העושר הפנימי של מסורת ישראל אפשר לקפל בתוך בגד החתונה, השמלה.

שמלות כלה לדתיות

הזמנה אישית ממני אליך

את תחילת הדרך המקצועית שלי התחלתי בעיצוב בגדי גברים, חליפות ובגדי ערב. די מהר הבנתי שעיצוב שמלות ובגדי נשים הינו הרבה יותר מאתגר ומיוחד. על אחת כמה וכמה, עיצוב שמלות הכלה. עוד במהלך לימודיי המקצועיים עיצבתי שמלת כלה עבור כלה צעירה, עולה חדשה, שביקשה ממני להכין לה שמלה ראויה וטובה שתוכל להרשות לעצמה. זו הייתה תחילת הדרך ומאז עיצבתי אין ספור דגמים ועיצובים של שמלות. ראי את ההזמנה הזאת כהזמנה אישית. תוכלי לפנות אלי ובייחד נבין איזה סגנון יתאים לך, באיזו שמלה תרגישי מאוד בנוח. העיצוב שיסמל עבורך ועבור משפחך את הפרק החדש והגדול בחייך.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.