ברוכה הבאה!

שמי ואדים מרגולין, ואני מעצב אופנה המתמחה בשמלות כלה, נעים מאוד.

את הרומן שלי עם עיצוב האופנה התחלתי כחייט של בגדי גברים, אבל אז התקבלתי לאקדמיה לאומנות ועיצוב ויצו חיפה, ותוך כדי לימודים הבנתי שהייעוד האמיתי שלי הוא אופנת נשים ובפרט שמלות כלה.

עבורי זה היה עולם חדש ומסעיר, שאפשר לי להביא לידי ביטוי את הסגנון קלאסי שאני כל כך אוהב, עם קווים נקיים שמתמזגים ברוך ומשלבים בתוכם רמיזות סקסיות ונשיות – מאז חלפו 20 שנה ואינספור כלות מרוצות שעיצבתי להן שמלה ליום המיוחד ביותר בחייהן.

מבחינתי כל בגד הוא כמו פסל, שאפשר לשחק איתו (עם מיומנות גבוהה ובעדינות) כדי שהוא יבליט את מה שכדאי להבליט ויטשטש את מה שצריך לטשטש, ובמיוחד כשמדובר בשמלת כלה שתמשוך את הפוקוס המדויק ביותר.

יצירת שמלת כלה מושלמת היא תהליך, ואת ואני שותפים מלאים בו: אנחנו מעצבים ביחד את השמלה בהתאם לטעמך, לסגנון האהוב עלייך ולמה שמחמיא לך, ואת בוחרת איתי כל חוט וכל תפר. במסגרת התהליך מתבצעות 4 עד 6 מדידות, כדי להבטיח איכות ורמת גימור ללא פשרות, גם אם הדבר מחייב השקעת זמן מעט רבה יותר.

הבדים והחומרים איתם אני עובד הם מובחרים ויוקרתיים, וצוות התופרות שיחד איתי הופך את הרעיון והחזון למציאות הינו מקצועי לחלוטין ומוכשר מאוד – כך שכל כלה שנכנסת לסטודיו שלי זוכה לשמלה ייחודית שתפורה עליה בול.

אשמח לפגוש גם אותך בסטודיו ולסייע לך להיראות מושלמת ביום המרגש ביותר בחייך.

להתראות, ואדים