תהליך העבודה – איך את ואני יוצרים את השמלה?

אם את אוהבת את הסגנון שלי (לאו דווקא שמלה ספציפית אלא באופן כללי), את מוזמנת ליצור איתי קשר ולתאם פגישה בסטודיו שלי.

בפגישה אקשיב לרצונות שלך כדי להבין איך את מדמיינת את שמלת הכלה המושלמת מבחינתך, ואציג בפנייך דגמים שמתאימים לטעם האישי שלך ובמקביל מחמיאים למבנה גופך, וזאת על סמך הניסיון העשיר שלי וטביעת העין המקצועית והמדויקת. ביחד נבחר את הדגם המתאים ביותר או שנשלב מספר רעיונות לכדי שמלה אחת.

גם בהמשך הדרך את ואני נעבוד בשיתוף פעולה על מנת ליצור את שמלת הכלה היפה ביותר עבורך: אני מקפיד לבצע בין 4 ל- 6 מדידות כדי להבטיח התאמה מושלמת וגימור קפדני, מתייעץ איתך לגבי כל פרט ופרט בשמלה וכמובן גם מייעץ לך על סמך חוות דעתי המקצועית – מתוך קשב מלא ואחדות מטרה, ועל כן בנועם והרמוניה.

חשוב לי להדגיש שאני מתקדם בקצב איטי כדי שתוכלי להיות שותפה מלאה ליצירת השמלה ולחוות דעה בכל שלב, וכדי שנוכל לתקן כל דבר שלא יתאים. תוך כדי התהליך ובין מדידה ומדידה את מוזמנת להתייעץ איתי או לשאול כל שאלה, גם בטלפון, גם באימיילים, וגם בווטסאפ או בפייסבוק.

במדידה השלישית כבר אפשר לשלב את הנעליים, וברביעית – הינומה, עליונית ואקססוריז. אחרי המדידה האחרונה והסגירה הסופית את מקבלת לידייך את שמלת הכלה יומיים שלושה לפני החתונה – כשבזכות התהליך המוקפד והליווי הצמוד שלי זו תהיה לא רק יצירת אמנות מרהיבה אלא גם השמלה שהכי מתאימה לך ועבורך.