טיפים

  • אם השמלה כוללת הוראות שימוש, רצוי מאוד שהאמא/אחות/חברה יעברו הדרכה. לשם כך היא צריכה להגיע איתך למדידה האחרונה וללמוד איך לסגור את השמלה (זה לא מסובך, ומי שעוברת הדרכה מסודרת לא תתבלבל כך שהכל ילך חלק ביום החתונה).
  • מתחתנת בקיץ? אל תשתזפי יותר מדי לפני החתונה. אמנם אדמומיות קלה או עור מתקלף אפשר לתקן עם איפור, אבל עדיף לשמור על העור ובכל מקרה כדאי לזכור ששמלה לבנה מבליטה גם שיזוף קל.
  • מתחתנת בחורף? קחי איתך עליונית, שאל או מעיל. לא חובה להקפיד על מעיל לבן, אבל כן כדאי שיהיה משהו שיחמם אותך בין הצילומים. קחי איתך גם גרביונים – תמיד אפשר להסיר אותם לפני שאת נכנסת לאולם.

 

ועוד טיפ חשוב: ראש פתוח

גם אם יש לך בראש תמונה ברורה של איך צריכה להיראות שמלת הכלה שלך, כדאי להגיע עם ראש פתוח ולנסות גם אפשרויות אחרות. בדרך הזו תוכלי להגיע לשמלה שמתאימה יותר למבנה הגוף הספציפי שלך ולאופי שלך, לשמלה שכלל לא חשבת עליה ופתאום תביני שככה בדיוק את צריכה להיראות בחתונה, או לשילוב בין כמה רעיונות ועיצובים שיהיה היפה ביותר בשבילך. רק עם ראש פתוח, דמיון ומעצב קשוב ויצירתי מגיעים לעיצוב אישי ולדברים מיוחדים באמת.

ועוד דבר: השמלה היא שלך ובשבילך, אבל גם לי חשוב לאהוב את מה שאני יוצר. צברתי ניסיון של 17 שנים בעיצוב שמלות כלה כך שאני יודע לזהות איפה עלולה להיווצר בעיה, ולכן כדאי לך להקשיב לעצתי. ההחלטה בכל מקרה תהיה משותפת, כך ששנינו נאהב את שמלת הכלה ונתגאה בה.